Analiza sytuacji
– Twoja rodzina
– Twój stanu zdrowia
– Twój portfel
– Twój czas

By chcieć podskoczyć trzeba najpierw zrobić 2 kroki w tył – mawiał mój trener z siatkówki, kiedy moje zbicie piłki było po prostu do …. ?
?W tej sytuacji musisz zrobić dokładnie to samo, zastanów się na ile Twoja rodzina „daje” Ci ograniczenia, warto ustalić sztywny dzień i godzinę by mieć to zarezerwowane dla siebie, reszta rodziny dostosuje się po pierwszym tygodniu, bądź konsekwentny – bo to Twój czas – nie zmarnuj go.

?Twój stan zdrowia to nic innego jak „baza” gdzie jesteś i jaki wysiłek jest dla Ciebie wskazany. Warto wiedzieć czy Twój organizm jest gotowy na duże wyzwania czy tylko szybszy spacer. Dawne kontuzje to nie zawsze przeszkody nie do pokonania – ale trzeba to zrobić rozsądnie.

?Przeanalizuj ile możesz wydać na to pieniędzy – nie oszczędzaj nie szukaj najtańszego produktu, znajdź produkt, który mieści się w medianie jakości ale też by nie wydać na to fortuny. (Napisz do mnie – pomogę Ci – nie ma głupich pytań – są źle wydane pieniądze).

?Najbardziej na czym możesz zyskać to czas – im później zaczniesz wprowadzać pewne zmiany w swoim życiu tym proces będzie trudniejszy do odwrócenia. Każdy kilogram tłuszczu w Twojej wadze więcej to około 6 miesięcy ciężkiej pracy by zamienić go w masę mięśniową.

Zacznij od tego: Pij wodę !!! ??
https://bullet-trainer.com/category/odzywianie/