DAWID ADAMUSIAK

TRENER PERSONALNY

Better than ever!

Chcieć to Móc

O mnie

Moja historia zaczyna się jaka każda inna od samego początku. Sport był zawsze w moim życiu ale nigdy nie traktowałem go zbyt poważnie, do pewnego dnia, kiedy…

Wstałem rano i powiedziałem sobie, że chce tylko jeden prezent na 30te urodziny – maraton. Przekroczyć linię mety, wejść na stopień ludzkich marzeń, zrozumieć, że granica jest tylko wtedy, kiedy zaczynasz o niej mówić.

6 miesięcy przygotowań, wiedza studencka, młodość, motywacja, wyrzeczenia, ciągła chęć bycia szybszym i wytrzymalszym, pierwszy pół maraton na treningu i w końcu pierwszy start kontrolny na 20km w górach – pierwszy błąd w karierze niedoświadczonego sportowca. Na 30te urodziny w 2012 roku patrzyłem ze łzami w oczach z okna pokoju jak inni biegacze biegną po bilet do szczęścia po szacunek i satysfakcję dla samego siebie. To był smutny dzień w moim życiu. Pół roku przerwy, pół roku szukania własnej drogi życia.

Marzec 2013 – pierwszy trening, pierwszy krok biegowy, zmęczenie i ogromna motywacja. Mój cel był tylko jeden – przekroczyć linię mety po 42 195m. Wrzesień 2013 – marzenia się spełniają, dzięki ciężkiej pracy, większej wiedzy i szacunku dla samego siebie maraton we Wrocławiu był dla mnie czymś o czym marzyłem od ponad roku.

To był dopiero początek mojej przygody z bieganiem, 2 tygodnie później stałem już „spięty” nowym numerem startowym na linii startu na kolejnym maratonie – cel był już inny, marzenia osiągnięte szybko zmieniają się w kolejne – tym razem walczyłem z sobą i z czasem – mój drugi maraton z czasem 3h59m:56s.

Pływanie

to pierwszy etap triathlonu. Dystans jest uzależniony od odmiany triathlonu (0,75 km do przepłynięcia w triathlonie sprinterskim, 1,5 km w triathlonie olimpijskim).

Jazda rowerem

odbywa się od razu po wyjściu z wody i szybkim przebraniu się. Zawodnik ma do pokonania dystans 20 km w triathlonie sprinterskim, a w triathlonie olimpijskim 40 km.

Bieg

ostatni etap triathlonu. Długość biegu wynosi 5 km w odmianie trójboju sprinterskiego i 10 km w triathlonie olimpijskim.

Wiosna 2014 kolejne 2 maratony, lato, jesień – pora roku nie miała znaczenia, był dobry plan, była analiza i realizacja, każdy mój start kończył się sukcesem poprawiając swój czas. Ukończona Korona  Maratonów, zdobyta korona półmaratonów, i co dalej…?!

Ludzie dzielą się wtedy na dwie grupy na tych, którzy idą w góry i tam próbują swoich sił, lub zwiększają dystans do ultra maratonów i tacy, którzy idą w świat triathlonu. Tak też było ze mną.

Sierpień 2015 roku – pierwszy start i od razu 1900m pływania 90 km jazdy na rowerze i na koniec 21.1 km biegania – ponad 5h wysiłku i wspaniałej rywalizacji.

Przez 5 lat samotnego treningu, szukania ciągłej motywacji i codziennej samodyscypliny nad sobą daje mi miejsce gdzie inni chcą być ale nie wiedzą jak to zrobić, trochę ze strachu, trochę z lenistwa, ale przede wszystkim dla tego że boją się zmian…

Lipiec 2019 – start w najbardziej wyczekanych, wymarzonych zawodach każdego triathlonisty – dystans długi – 3.8km pływanie, 180km rower i 42.2km bieg, mógłbym napisać tutaj swój komentarz, ale to miejsce pozostawię dla Ciebie…

Mając ponad 27 tys kilometrów i ponad 50 startów w różnych zawodach – ponad 15 maratonów, ponad 25 półmaratonów za sobą mogę powiedzieć, że moje doświadczenie i wiedzę pora przekazać Tobie. Tak byś czuł się, że pracujesz z profesjonalistą i osobą, która przeprowadzi Cię przez tę trudną drogę zwaną drogę, dzięki której przekroczysz swoje granice.

Opinie Klientów

ZwycięZcy

Dawid sprawił że po prawe 1.5 roku siedzenia na kanapie wróciłam do biegania i powrót ten obył się bez wielkiego oporu i cierpienia z mojej strony.
Oprócz samego rozpisania treningu tłumaczy co dają poszczególne jednostki, więc poza tym co mam robić wiem dlaczego. Ponad to dostaje mnóstwo informacji około treningowych tj. co jeść a czego nie jeść/ jakie buty mieć/ ile wody pić/ jak się ubierać/ czy i jakie odżywki stosować a nawet to ile ważyć:p Nie chwali bez powodu więc każda pochwała jest na wage złota 😉
Jednak to co sobie cenie najbardziej to duża elastyczność. Nie jest to szablonowy plan który mogłabym znaleźć w internecine tylko uwzględniający mój performance, odczucia po poszczególnych treningach i preferencje tego co i jak lubię robić.

Marta

Dawidowi mogę zapisać na konto moje dwa rekordy życiowe: 5km = 19:14 oraz 21km = 1:35:21. Przy czym w obu przypadkach nie wierzyłem, że jestem w stanie dojść do takiego wyniku.

Dawid, skutecznie i sprawnie potrafił wyrwać mnie ze strefy komfortu – treningi nie były już przyjemne jak dawniej 🙂 – ale jak to się mówi
„no pain, no gain”
Robert

Trening z Dawidem to poważna praca :). Ale jest też fajna. Jest naprawdę zainteresowany twoimi celami, uczuciami, warunkami, odżywianiem itp.
Zawsze wysyła plany zgodnie z ustaleniami (dla mnie bardzo ważne jest, aby uzyskać cały plan z wyprzedzeniem).
Przygotowuje mnie teraz do biegania i triathlonu. A plany są wykonalne – musisz być oddany.
Ponieważ również pracuję, ważne jest dla mnie, aby rozumiał obciążenie pracą i jest w porządku, jeśli całe szkolenie nie może zostać ukończone. Nie chodzi o to, że jest to program wykonywany co tydzień – ale czasami naprawdę nie jest możliwe wykonanie planu.
Biega wspólnie ze mną raz w tygodniu – i bardzo lubię te treningi. Dużo mówi i dąży do, lub powyżej, limitów, które są w mojej głowie.
Tak więc – jeśli chcesz mieć poważnego trenera, który potrafi również słuchać twoich innych potrzeb, Dawid jest odpowiednią osobą dla Ciebie.

Karmen

Oferta

Kontakt

DAWID ADAMUSIAK
+41 78 352 78 82
info@bullet-trainer.com